TOPLU DAĞITIM

Her çeşit toplu ve adetsel olarak çoklu gönderilerinizin (Davetiye, Broşür, Dergi, Fatura vb.) bir veya birkaç iş günü içerisinde isim imzalı olarak teslimatın yapıldığı gönderi şeklidir.

Toplu dağıtım;Firmaların ürettikleri mal ve hizmetleri son kullanıcılarına tanıtmak amacıyla yaptıkları promosyon,afiş,insert gibi dağıtımlardır.

Tanıtım ve pazarlamanın önemi arttıkça insert, el broşür’ü, ürün numunesi, dağıtımı gibi hizmetlere daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu çalışmaları bazı firmalar kendi bünyelerinde oluşturdukları halka ilişkiler departmanlarında hazırlamakta bazıları da bu hizmetler için kurulmuş profesyonel organizasyon firmalarına yaptırmaktadırlar. Her iki çalışmanın da neticesinde toplu dağıtımı yapacak tecrübeli adres bien dağıtım elemanlarına ihtiyaç vardır.

 Işte Kuryetel bu ihtiyaçtan yola çıkarak bir toplu dağıtım ekibi kurmuştur.himetlerimizden bazı detaylar şöyledir.
 
 Fatura dağıtımı
 İnsert dağıtımı
 İmzalı dağıtım
 İmzasız dağıtım
 Araçlı dağıtım
 Örnek ürün dağıtımı
 Gibi çeşitli dağıtım seçenekleriyle hizmet veriyoruz.


Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   

Fatura dağıtımı, firmaların müşterilerine belli aralıklarla yazıp dağıttırdıkları faturaların hızlı ve güvenli bir şekilde dağıtılması gerekiyor.
 Fatura bir an önce ulaşırsa tahsilât veya mahsuplaşma o kadar hızlı gerçekleşir.
 


İnsert dağıtımı, bir malın veya hizmetin tanıtılması için en etkili yöntemdir. Genellikle hedeflenen yer ve yöntemlerle tecrübeli elemanlarımız tarafından dağıtılarak en iyi sonuç alınması hedeflenir.


Toplu dağıtım sadece fatura, insert ve broşürden dağıtımından ibaret değildir. Bazı üreticiler belli bir hacim ve ağırlıktaki ürünlerini de hedefledikleri müşterilerine tanıtım promosyon amacıyla bizim toplu dağıtım hizmetiyle ulaştırıyorlar.
 

Amacımız günden güne gelişmekte olan tanıtım, organizasyon. promosyon çalışmalarında yüksek teknolojiyi kullanarak müşterilerimize alternatif çözümler üretmek, müşterilerimizin güvenini kazanmaktır.

1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.