HAKKIMIZDA

1989 yılında her şeye beş motorla başladık. Osman Serdar Başköylü tarafından kurulan Kuryetel, Kuryecilik ve Dağıtım aynı zamanda bu sektörün ilki olmakla beraber kurucusu niteliğindedir. Kuruluşundan itibaren sektöre getirdiği yeniliklerle hizmet kalitesini geliştiren Kuryetel bugün; 8 bölge, 4 transfer merkezi, 200 motorlu kuryelik filosu,15 yaya kurye, 30 araçlık filosu, 50 kişilik uzman kadrosuyla günlük 2500 adetlik iş hacmi, aylık 28 000 kurum ve kuruluşa hizmet veren Türkiye nin en büyük erişim ağına sahip öncü kurye firmasıdır.

Kuryetel hatasız operasyonel işleyişi, uzman kadrosu ve gelişmiş teknolojik altyapısıyla birlikte hedeflerine ulaşmak amacıyla yatırımlarına hız kesmeden devam etmektedir.

2003 yılında teknolojik yatırımlarıyla birlikte kendi oluşturmuş olduğu mobil servis ağıyla operasyonel işlemlerini hatasız şekilde sürdürmektedir. Böylece müşteri memnuniyetiyle birlikte operasyonel verimlilikte artırılmıştır.

2005 yılında kendi oluşturmuş olduğu yazılımıyla birlikte kurye sektöründe web sitesini interaktif olarak ilk kullanan firma olmakla birlikte, online müşteri desteği sağlanmıştır. Böylece internetten kayıt verme , detaylı rapor alma , kuryeyi internetten takip edebilme özelliğiyle müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur.

2007 yılında yatırımlarına hız kesmeden devam etmiştir. Sektörün kurucusu ve ilki olmanın verdiği bilinç ve sorumlulukla hizmetlerimize devam etmekteyiz

2011 yılında online müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla bütün araç ve kurye filosuna GPS cihazlarının takılmasıyla birlikte Kuryetel kendi sektöründe bir ilke daha imza atmıştır.

2012 yılında sadece şehir içinde dağıtım yapan diğer kurye firmalarından ayrılarak bütün ülke içinde dağıtım yapmasını sağlayan R1 belgesiyle birlikte kuryeciliği ayrı bir boyuta taşımıştır . İstanbul dışında ki kurye firmalarını kendi içinde organize ederek yine İstanbul dışında motorlu kurye dağıtımına başlamıştır.

2013 yılında araç filosunu %30 büyüterek motorlu kuryelerin taşıyamayacağı boyuttaki ürünlerin ulaştırılması konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutmuş böylece operasyonel verimlilikte önemli bir adım daha atılmıştır.

Bütün bu yatırımlarımızla birlikte hizmet sınırlarımızı genişleterek, sektöre getirdiğimiz ve getireceğimiz yeniliklerle hız kesmeden genişlemeye ve büyümeye devam edeceğiz. Çünkü beş motorla bu sektörü kurarken söz verdiğimiz gibi zaman faydası yaratmak bizim için asıl müşteri memnuniyetidir.


Tweets


✓ Gece kurye ۞ 07.05.2015    ✓ Uçak Kargo hizmetimiz başlamıştır. ۞ 07.05.2015    ✓ Yeni Web Sitemiz Yayında ۞ 18.10.2012   
1989 - 2023 © Kuryetel Ltd. Şti. Tüm hakları gizlidir. SİTE HARİTASI  | BLOG  |  www.kuryetel.com

Bu site Metelixiz.net.tr Seo Uyumlu Web Tasarım Ajansı tarafından yapılmıştır.